Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie

Festyn Rodzinny 2018

Utworzono dnia 02.04.2019

XX Jubileuszowy Festyn Rodzinny odbył się 26 maja 2018r. Na ten dzień zaplanowaliśmy bardzo wiele atrakcji, wyjątkowo nie udało nam się tylko zaplanować idealnej pogody ( co oczywiście nie przeszkodziło nam dobrze się bawić). W programie tegorocznego festynu były m.in.: pokazy tańca i baletu dzieci uczęszczających na zajęcia dodatkowe, scenka teatralna pt.„Spotkanie bajek” w wykonaniu Rodziców dzieci z gr. VI, budzące jak zawsze ogromne emocje występy przedszkolaków, pokaz szermierki połączony z warsztatami w wykonaniu absolwentów przedszkola, przegląd Piosenki Przedszkolnej „Talenty są wśród nas”, występ Zespołu Pieśni i Tańca Folkownia, parada Postaci Bajkowych w wykonaniu Piątaków, Dancehall - pokaz taneczny Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieckich oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Sto lat Niepodległej”. Niewątpliwie największą atrakcją tegorocznego festynu był koncert zespołu Czerwony Tulipan. Tradycyjnie festyn zakończyliśmy wspólną zabawą.

Wśród atrakcji dla dzieci: kącik plastyczny, warsztaty garncarskie, balonowe, żonglerka, bańki mydlane a także lody i kącik pszczelarski. W tym roku również: foto budka, kącik kreatywny, malowanie tatuaży, a także zamek dmuchany, wielkie gry planszowe i po raz pierwszy warsztaty bębnowe. Dodatkową atrakcją było OBOZOWISKO HUSARZA, do którego zapraszała rodzina naszych przedszkolaków Basi i Stasia.

Podczas festynu każdy mógł skosztować przysmaków kuchni przedszkolnej i niepowtarzalnych w smaku ciast upieczonych przez rodziców. Duuuużo się działo i mimo, że ze względu na deszcz festyn kontynuowaliśmy w sali gimnastycznej i tak było super. Było, bo mamy fantastycznych rodziców, na których pomoc i wsparcie zawsze możemy liczyć i zespół pracowników: zgrany, kreatywny, dający sobie radę nawet z deszczem. Zobaczcie sami….. Jolanta Drążek.

26.05.2018

Utworzono dnia 02.04.2019, 09:39