Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie

Informacja, a jednocześnie PROŚBA do RODZICÓW dzieci z grupy I

Utworzono dnia 27.06.2019

Informacja, a jednocześnie  PROŚBA  do RODZICÓW dzieci z gr. I

Od 1 września 2019r. nastąpi ZMIANA w organizacji grupy, do której uczęszczają Państwa dzieci.

Zmiana polega na:

1)przeniesienie 6 dzieci w wieku 4 lat do gr. VII,  ( na dzień dzisiejszy jest to 6 dzieci, może będzie mniej )

2)dołączenie do Państwa grupy 7 dzieci w wieku 5 lat.

Podczas zebrania z Rodzicami, które odbyło się 26 maja, WSPÓLNIE analizowaliśmy, szukaliśmy

najlepszych rozwiązań w związku z zaistniałą sytuacją.

W tym momencie pragnę wyrazić swą ogromna wdzięczność za Państwa życzliwe zrozumienie i rzeczową, merytoryczną rozmowę dotyczącą przede wszystkim kryteriów, sposobu w jaki można by było dokonać podziału grupy.

Po „burzy mózgów” ustaliliśmy:

Na załączonej liście bardzo proszę o wpisanie się tych z Rodziców, którzy chcą, którzy dopuszczają możliwość, dla których przeniesienie dziecka do gr. VII nie będzie większym problemem.

Szanowni Państwo, zmiana musi być dokonana, zależy mi jednak bardzo, aby dokonała się w sposób jak najmniej budzący Państwa niezadowolenie, a u dzieci problemy adaptacyjne.

Informacje dodatkowe:

1)grupę Państwa dzieci (tj. od września gr. II), będzie prowadziła P. Stanisława Ziółek i P. Iwona Włodarczyk

2)grupę VII będzie prowadziła P. Agnieszka Makowska Mazur ( obecnie pracuje w gr. V). W grupie pracuje również P. Danuta Tomczyk i Jolanta Drążek. W grupie VII będzie 16 dzieci 4-letnich i 9 dzieci 3-letnich.

Licząc na Państwa zrozumienie, proszę o udzielenie informacji do 5 lipca.

Jolanta Drążek

Listopad 2019