baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkola5 PAŹDZIERNIKA
W naszym przedszkolu uczymy się poprzez zabawę, współdziałając lub indywidualnie. Korzystamy z książek i z zabawek. Mamy różne pomysły i potrzeby  bo  przecież   każdy  z  nas  jest  INNY.@@@@@@@@@@@@@@@@

2 PAŹDZIERNIKA
TROCHĘ TRUDNE SPRAWY…przybliżali nam goście  Urzędu Celnego w Olsztynie.
-Co to jest budżet państwa?
-Dlaczego płacimy podatki?
-Kto i  jakie odprowadza podatki?
-Jak wygląda praca Służb Celnych?...@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

29 WRZEŚNIA
DZIEŃ PEŁEN NIESPODZIANEK!
W kąciku przyrody kosze pełne owoców. Rozmawiamy o ulubionych owocach, o potrawach z wykorzystaniem owoców. Określamy głoski na początku i na końcu nazwy i dokonujemy podziału nazw owoców na głoski. Układamy o nich zagadki i zdania.
Teraz przerwa i czas na   ŻYCZENIA DLA KOLEGÓW Z OKAZJI DNIA CHŁPAKA.
 Śpiewamy 100 lat, wręczamy upominki.
Kolejna niespodzianka dla kolegów od dziewczynek – chłopacy bawią się i nam nie przeszkadzają, gdyż ręce mamy pełne roboty. Przygotowujemy OWOCOWY KOKTAJL. Udało się (ale musiałyśmy do końca pilnować, gdyż próbowali podejrzeć przed zaproszeniem na degustację ). Mamy cztery smaki.
Na ZDROWIE!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 25 WRZEŚNIA
Piękna jesień za oknem i czas zamknąć zdrowie w słoiku.
-Dlaczego warto jeść naturalne warzywa i owoce?
-Dlaczego sami powinniśmy robić przetwory?
      Poznajemy moc witamin ukrytych w warzywach i owocach.

Rozpoznajemy  po smaku ….NIE UDAŁO SIĘ ?Dziwny zapach? Uaktywniamy nasze zmysły…teraz smak… to galaretka z jeżyn. Teraz wszystkim smakuje. A  co zawierają jeżyny, że warto je spożywać? Czy wiecie?biedronka1
urodziny biedronki1
aktualnosci biedronki
ogloszenia biedronki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information