baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa V ,,Piątaki”


Nasza grupa jest najstarszą grupą w przedszkolu. Za rok pójdziemy już do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mamy już mniej czasu na zabawę gdyż poznajemy litery i cyfry. Uczymy się pisać i czytać żeby dobrze przygotować się do szkoły. Bardzo też lubimy jeździć na wycieczki. Tutaj na zdjęciu jesteśmy w Wordzie-Wojewódzkim Ośrodku Ruchu drogowego. Realizujemy różne programy m. in. ,,Autochodzik”, ,,Przyjaciele Zippiego’’ …

Naszymi paniami są: pani Stasia, pani Dorotka i pani Ela.

 

piataki

piataki1
kacik urodzinowy piataki1
aktualnosci piataki
ogloszenia piataki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information