Grupa „ Leśne ludki”

Nasza grupa liczy 25 dzieci (9 dziewczynek i 16 chłopców). W tym roku doszło do nas dwoje nowych dzieci: Gabrysia i Paweł (już trzeci w naszej grupie). Jesteśmy już pięciolatkami więc potrafimy dużo więcej niż w roku ubiegłym. Interesujemy się literkami a także lubimy rozwiązywać różne zadania w książkach. Nie brakuje nam także pomysłów na ciekawą i twórczą zabawę.

Każdego dnia poszerzamy swoje horyzonty i jesteśmy bardzo ciekawi otaczającego nas świata. Jako średniaki będziemy więcej podróżować, występować i brać udział w różnych konkursach.

Od tego roku mamy także w przedszkolu dwa razy w tygodniu język angielski i religię.

Cudowny świat dziecka pomagają nam odkrywać: Pani Aneta, pani Agnieszka, a pomaga nam pani Ela.

lesneludki

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1