baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa „ Leśne ludki”

     Nasza grupa liczy 25 dzieci (9 dziewczynek i 16 chłopców). W tym roku doszło do nas dwoje nowych dzieci: Gabrysia i Paweł (już trzeci w naszej grupie). Jesteśmy już pięciolatkami więc potrafimy dużo więcej niż w roku ubiegłym. Interesujemy się literkami a także lubimy rozwiązywać różne zadania w książkach. Nie brakuje nam także pomysłów na ciekawą i twórczą zabawę.

Każdego dnia poszerzamy swoje horyzonty i jesteśmy bardzo ciekawi otaczającego nas świata. Jako średniaki będziemy więcej podróżować, występować i brać udział w różnych konkursach.                                            

Od tego roku mamy także w przedszkolu dwa razy w tygodniu język angielski i religię.

Cudowny świat dziecka pomagają nam odkrywać: Pani Aneta, pani Agnieszka, a pomaga nam pani Ela.

 

lesneludki

 

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1


Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information