baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaSkrzaty  - to my ,uczęszczamy do przedszkola drugi rok.
Grupa jest jednolita, liczy 25 dzieci; w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców. Pracują z nami pani  Małgosia Machura ,  pani Bogusia Wałpuska, a pomaga nam pani  Ania Łupińska. W tym roku szkolnym powitaliśmy nowego kolegę – Mateuszka, z którym chętnie się bawimy. Ciekawi jesteśmy świata, lubimy skakać, tańczyć i figlować. Najbardziej lubimy zabawy w naszej sali w kącikach zainteresowań i na placu zabaw. Z uwagą słuchamy bajek, opowiadań czytanych przez nasze panie. Skrzaty codziennie przynoszą do przedszkola swojego ulubionego pluszaka -  przytulankę z którą ciężko jest się im rozstać. W piątki zaś każdy z nas może zaprezentować swoim kolegom z grupy swoje superanckie zabawki przyniesione z domu. Skrzaty co dzień wielki świat poznają i wszyscy bardzo je kochają.

 

skrzaty

 

skrzaty1
skrzaty koacik urodzinowy1
skrzaty aktualnosci
skrzaty ogloszenia

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information