Tygryski

Nasze wspaniałe TYGRYSKI
Do grupy uczęszczają dzieci 3 i 4-letnie. Oddział ten liczy 25 wesołych i radosnych dzieci. Większość nas stanowią chłopcy, bo jest ich aż 14, zaś dziewczynki, choć jest ich mniej, nie dają za wygraną. Jesteśmy, jak to tygryski, bardzo ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na zabawie, także w naszym ogrodzie przedszkolnym, ale pamiętamy też o rozwijaniu naszych zdolności i umiejętności oraz o zdobywaniu wiedzy. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę. Uczymy się śpiewać, tańczyć, mówić wierszyki, malować i rysować. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami, chętnie odpoczywamy, słuchając kołysanek.
W przedszkolu chcemy nauczyć się samodzielności i odkrywać wspaniały, otaczający nas świat.
Pracują z nami: pani Kamila Dąbrowska, pani Jolanta Drążek, pani Danuta Tomczyk, a pomaga nam pani Krystyna Dalecka.

gr tygryski1
tyg urodziny1