baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkola Nasza grupa to Piątaki, która liczy 24 dzieci. Wszyscy jesteśmy pogodni, uśmiechnięci i gotowi na przygody nowego roku szkolnego. Powitaliśmy nowych kolegów i koleżanki: Biankę, Nadię, Doriana, Maksymiliana. Chętnie wróciliśmy do przedszkola z wypiekami na twarzy i od pierwszego dnia tryskamy energią. Deklarujemy ,że będziemy ochoczo poznawać i uczyć się nowych rzeczy, aktywnie uczestniczyć w zajęciach , wycieczkach i spacerach. Na pewno też nie zabraknie nam wspaniałych pomysłów na ciekawą twórczą i zgodną zabawę z rówieśnikami w grupie. Uczą nas i opiekują się : pani Bogusia, Pani Małgosia i pani Magda. Jesteśmy niestety ostatni rok w przedszkolu, ale na razie o tym nie myślimy , bo przecież tyle ciekawych jeszcze przed nami wyzwań i przygód w naszym ukochanym przedszkolu.

1-Piataki

piataki1
kacik urodzinowy piataki1
aktualnosci piataki
ogloszenia piataki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information