baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkola            

Misiaki, to grupa dzieci 3-4 letnich, uczęszczających drugi rok do przedszkola. W grupie jest 13 dziewczynek i 11 chłopców. Wszyscy potrafią zgodnie się bawić, wybierając zabawy w kącikach tematycznych, gry i układanki dydaktyczne. Najwięcej przyjemności sprawiają nam zabawy muzyczne i ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.

 

W grupie mamy „filozofa”, „malarkę”, „poetę”, „architekta”, „zoologa”, „rolnika” oraz „tancerki i piosenkarki”. Po prostu cały świat stoi przed nami otworem! Nasze talenty doskonalimy właśnie tu, w przedszkolu.

 

Pracują z nami Panie: Ewa i Ewelina oraz Ania

 1-Misiaki

 

                              

misiaki1kacik urodzinowy misiakiaktualnosci misiakimisiaki ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information