baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa Krasnale liczy 23 osoby – 11 dziewczynek i 12 chłopców. Dzieci znają się ze sobą już trzeci rok, są zatem bardzo zgrane i mocno ze sobą zżyte. Jest to grupa mocnych charakterów: każdy wie, czego chce i uwielbia podejmować samodzielne decyzje. Krasnale są bardzo wesołe i pomysłowe. Uwielbiają wycieczki, występy, niespodzianki i nowe przedsięwzięcia. Słowem: u nas nie ma nudy, każdy dzień obfituje w ciekawe doświadczenia i wydarzenia.

1-krasnale

krasnale1
krasnale kacik urodzinowy1
krasnale aktualnosci
krasnale ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information