Nasza grupa to Biedronki. Jest to grupa dzieci czterolatków, pięciolatków i sześciolatków. Mimo małej ilości dzieci bo tylko 19 nasza grupa jest bardzo zróżnicowana. Jeśli chodzi o umiejętności i zachowanie jest różnie. Naszą grupę tworzą dzieci, które przyszły z różnych przedszkoli lub różnych grup. Potrzebujemy czasu żeby nauczyć się i zacząć przestrzegać reguł ustanowionych przez nasze Nauczycielki. W tym roku szkolnym będziemy rozwijać słuch fonematyczny i sprawność manualną. Jest to niezbędne , żeby osiągnąć dojrzałość szkolną i poradzić sobie w szkole. Zwracamy też wielką uwagę na wyrobienie właściwych wzorców zachowań, ponieważ ułatwia to a nawet umożliwia pracę w naszej grupie.

VI BIEDRONKI

biedronka1