baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaNasza grupa to Biedronki. Jest to grupa dzieci czterolatków, pięciolatków i sześciolatków. Mimo małej ilości dzieci bo tylko 19 nasza grupa jest bardzo zróżnicowana. Jeśli chodzi o umiejętności i zachowanie jest różnie. Naszą grupę tworzą dzieci, które przyszły z różnych przedszkoli lub różnych grup. Potrzebujemy czasu żeby nauczyć się i zacząć przestrzegać reguł ustanowionych przez nasze Nauczycielki. W tym roku szkolnym będziemy rozwijać słuch fonematyczny i sprawność manualną. Jest to niezbędne , żeby osiągnąć dojrzałość szkolną i poradzić sobie w szkole. Zwracamy też wielką uwagę na wyrobienie właściwych wzorców zachowań, ponieważ ułatwia to a nawet umożliwia pracę w naszej grupie.

 

VI BIEDRONKI

biedronka1
urodziny biedronki1
aktualnosci biedronki
ogloszenia biedronki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information