baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaLEŚNE LUDKI

Jesteśmy jedną z trzech najstarszych wiekowo grup w naszym przedszkolu. Staramy się sprostać temu wyzwaniu- pełnimy dyżury, znamy swoje prawa i obowiązki i przeważnie ich przestrzegamy, bawimy się zgodnie i pilnie uczymy. Dbamy o to, aby każdy w naszej grupie czuł się dobrze i bezpiecznie. Uwielbiamy zabawy ruchowe- zwłaszcza w naszym wspaniałym ogrodzie. Prawdziwi z nas artyści: śpiewamy i tańczymy, gramy, tworzymy kolorowe obrazy. Chętnie słuchamy opowiadań i rozmawiamy o ważnych sprawach, sprawnie rachujemy. Jesteśmy ciekawi świata i to już trzeci rok, kiedy w odkrywaniu jego tajemnic pomagają nam nasze panie: Bogumiła Wałpuska , Małgorzata Machura oraz Tereska Brzózka.

lesne l w

 

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1


Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information