baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa II –Skrzaty- liczy 25 osób. Jest w niej 13 chłopców i 12 dziewczynek. Skrzaty to wesołe, rezolutne szkraby, które, jak na 4-latki przystało, są niezwykle ciekawe wszystkiego, co je otacza. Skrzaty lubią słuchać bajek, dużo mówić, śpiewać i tańczyć. Uwielbiają chodzić na wycieczki       i przyjmować gości w grupie. Bardzo interesują się zwierzętami i ich zwyczajami, często opowiadają   o swoich pupilach i prezentują ich na forum grupy (odwiedził nas już kot i świnki morskie). Skrzaty kochają zagadki, które bardzo często same układają i zadają swoim kolegom lub koleżankom. Skrzaty stanowią bardzo zgraną grupę, świetnie się ze sobą rozumieją i zgodnie bawią, a wszyscy razem tworzą prawdziwą kopalnię szalonych pomysłów. Skrzaty nigdy się nie nudzą.

Grupę prowadzą panie: Joanna Milewska, Marzena Płóciennik, Elżbieta Kuciej.

II SKRZATY

skrzaty1
skrzaty koacik urodzinowy1
skrzaty aktualnosci
skrzaty ogloszenia

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information