"Jestem Misiem-przedszkolakiem,
                                        który śpiewa, tańczy, skacze.
                                        Nie grymaszę i nie płaczę,
                                        tylko wesoły uśmiech mam"

Jesteśmy „Misiaki”- fajne przedszkolaki!

Liczymy 25 dzieci. Jesteśmy najmłodszą grupą uroczych 2,5 – 3 latków.  W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się coraz lepiej.  Codzienne spotykamy się w naszej kolorowej sali. Uczymy się w grupie samodzielności i współdziałania z koleżankami   i z kolegami.  Razem się bawimy, śpiewamy, tańczymy i ćwiczymy. Po wyczerpującym dniu odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Natomiast, gdy zaświeci słoneczko z przyjemnością korzystamy z pięknego placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym.
I choć mało mamy lat, z coraz większą radością, w przedszkolu poznajemy świat!

Małe Misie w wielki świat wprowadzają Panie: Ewa Żyłak, Aneta Bazyluk i Anna Łupińska.

I  MISIAKI

misiaki1kacik urodzinowy misiakiaktualnosci misiakimisiaki ogloszenia1