baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupę III. tworzą roześmiane buzie 10-ciu chłopców i 15 dziewczynek. Wszystkie dzieci znają się bardzo dobrze – są ze sobą drugi rok, czują się więc swobodnie.  Chętnie biorą udział w zabawach i zajęciach, przestrzegają zasad grupowych, wiele potrafią i są samodzielne.  Grupa III nazywa się „Krasnale”; prowadzą ja: p. Asia i p. Ela a pomaga p. Krysia.

 
krasnale

krasnale1
krasnale kacik urodzinowy1
krasnale aktualnosci
krasnale ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information