baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaWitajcie!
Tu „szczęśliwe Tygryski”. Jesteśmy grupą wesołych, odważnych i ciekawych świata maluszków. Wszyscy lubimy śpiewać, tańczyć i ćwiczyć. Doskonalimy swoje umiejętności samoobsługowe, uczymy się ładnie mówić, słuchać i zgodnie się bawić. Staramy się samodzielnie rozbierać i ubierać. Rozpoznajemy swoje znaczki w szatni i łazience. Oczywiście panie chętnie nam pomagają. Wiele rzeczy jest dla nas nowością, ale z pomocą naszych pań odkrywamy jak wspaniale można spędzić czas w przedszkolu. Wychodząc na spacery poznajemy najbliższe otoczenie i podziwiamy otaczający nas świat. Chętnie też eksperymentujemy i odkrywamy tajniki przyrody. Zainteresowanie sztuką rozwijamy poprzez udział w ciekawych zajęciach plastycznych i muzycznych oraz teatralnych.
 Każdego dnia coraz odważniej i radośniej przekraczamy próg naszego przedszkola.
Pracują z nami: p. Marta Magdalena Kowalewska-Woźna, Jolanta Drążek, Danuta Tomczyk, a pomaga nam p. Anna Łupińska


tygryski

Grupa VII –  „Tygryski” liczy 23 dzieci, w tym 10 chłopców i 13 dziewczynek. Jest to grupa jednorodna –trzylatki. To ich pierwszy rok w przedszkolu!

 W sierpniu dzieci uczęszczały na Dni adaptacyjne. Częstymi zabawkami chłopców są samochody i klocki różnego rodzaju, zaś dziewczynki zdecydowanie wolą zabawy w kąciku domowym i kąciku lalek. Chętnie oglądają książeczki i kolorują. Zawiązują się już przyjaźnie, chętnie uczestniczą w zabawach organizowanych przez nauczycielki z elementem ruchu i śpiewu.

Grupę prowadzą Panie: Joanna Serowska, Jolanta Drążek i Danuta Tomczyk, a pomaga im –  Pani Elżbieta Kuciej.

 

gr tygryski1
tyg urodziny1
tyg aktu1
tyg oglo1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information