baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaWitamy w bajkowej krainie,

Która z BIEDRONEK słynie.

W tej cudownej krainie

czas przyjemnie płynie.

Otwórz drzwi i zrób kroki trzy

A w mig BIEDRONKĄ staniesz się Ty.

 

 Uśmiechnięci, ciekawi świata i zawsze chętni do zabawy i pracy jesteśmy MY – dzieci z grupy BIEDRONEK. W naszej grupie jest 7 dziewczynek i 13-nastu chłopców. Jesteśmy najstarszą grupą, która swoim zachowaniem daje przykład innym dzieciom. Chętnie bawimy się, a bawiąc uczymy. Staramy się pomagać słabszym i młodszym. Jesteśmy ostatni rok w przedszkolu więc mamy w planach spędzić go bardzo intensywnie poznając, to czego nie wiemy, odkrywając, to czego nikt jeszcze nie odkrył a przede wszystkim świetnie się bawiąc z dziećmi i naszymi Paniami Ewą Żyłak, Eweliną Zawadzką i Aleksandrą Arbajter-Sawka.

 

biedronki

 

biedronka1
urodziny biedronki1
aktualnosci biedronki
ogloszenia biedronki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information