Witamy w bajkowej krainie,

Która z BIEDRONEK słynie.

W tej cudownej krainie

czas przyjemnie płynie.

Otwórz drzwi i zrób kroki trzy

A w mig BIEDRONKĄ staniesz się Ty.

Uśmiechnięci, ciekawi świata i zawsze chętni do zabawy i pracy jesteśmy MY – dzieci z grupy BIEDRONEK. W naszej grupie jest 7 dziewczynek i 13-nastu chłopców. Jesteśmy najstarszą grupą, która swoim zachowaniem daje przykład innym dzieciom. Chętnie bawimy się, a bawiąc uczymy. Staramy się pomagać słabszym i młodszym. Jesteśmy ostatni rok w przedszkolu więc mamy w planach spędzić go bardzo intensywnie poznając, to czego nie wiemy, odkrywając, to czego nikt jeszcze nie odkrył a przede wszystkim świetnie się bawiąc z dziećmi i naszymi Paniami Ewą Żyłak, Eweliną Zawadzką i Aleksandrą Arbajter-Sawka.

biedronki

biedronka1