baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaHej to my Piątaki. Jesteśmy jedną z dwóch najstarszych grup w przedszkolu. Nasza grupa liczy 25 dzieci w wieku 5 lat ( 9 ) i 6 lat ( 16 ). My chłopaki mamy tu przewagę liczebną ponieważ jest nas 18. Przed nami rok intensywnej pracy. Musimy solidnie przygotować się do szkoły. Będziemy pracować nad rozwijaniem sprawności manualnej. Chociaż Panie twierdzą, że ładnie i starannie piszemy już szlaczki literopodobne . Rok nauki nie poszedł w las. Podstawą do opanowania nauki czytania jest wyćwiczenie słuchu fonematycznego. I dlatego też będziemy nad tym dalej pracować. Jako jedna z najstarszych grup będziemy reprezentować nasze przedszkole na różnych uroczystościach poza przedszkolnych. Dzięki różnorodnym występom będziemy ćwiczyć pamięć i pokonywać stres przed występami przed publicznością. Mimo tych wielu zadań  jesteśmy pełni zapału i wiary, że wszystko co Panie nam zaplanowały ,uda nam się osiągnąć.

 

piataki

 

piataki1
kacik urodzinowy piataki1
aktualnosci piataki
ogloszenia piataki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information