baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY – SKRZATY – Grupa II (2014-2015)

„My jesteśmy Skrzaty przedszkolaki”, tak rozpoczęliśmy drugi rok naszego pobytu w przedszkolu rysując swoje autoportrety. Jesteśmy wesołą pełną energii gromadką 3-4 latków liczącą 25 osób z przewagą chłopców. Przywitaliśmy także nowych kolegów w grupie: Zuzię, Lenę, Juliana, Dawidka i Dominika. Pomagamy im poznać przedszkole poprzez wspólną zabawę w sali i w ogrodzie. Pamiętamy też o właściwych zasadach obowiązującej w naszej grupie wspólnie opracowując „kodeks przedszkolaka”. Bardzo lubimy taniec , ruch i muzykowanie, które dostarcza nam nowej energii do zabawy.

Bardzo spodobała się nam nowa sala, w której odkrywamy nowe zabawki oraz możliwości wykorzystania ich w codziennej zabawie z rówieśnikami. Chętnie bawimy się w ogrodzie przedszkolnym obserwując zmieniające się ogródki (babuni, warzywny, ziołowy) oraz na nowo odkrywamy ścieżkę sensoryczną.

 

Nauczycielki grupy: Małgorzata Machura, Bogumiła Wałpuska, pani woźna – Teresa Brzózka.

 

 


skrzaty

skrzaty1
skrzaty koacik urodzinowy1
skrzaty aktualnosci
skrzaty ogloszenia

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information