baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY – KRASNALE – Grupa III (2013-2014)

Grupa III, to dzieci 5-letnie ( 22) i 4- letnie (2) . Nasza grupa liczy 24 dzieci , w tym 6 dziewczynek i 18 chłopców.. Dzieci po wakacjach wróciły roześmiane i ruchliwe. Pracujemy nad rozwijaniem skupienia uwagi, bo od września mamy już po dwa zajęcia rano. Najważniejsze jest teraz wyćwiczenie słuchu fonematycznego i sprawności raczki. Niektóre dzieci za rok rozpoczynają naukę w szkole , dlatego też Krasnale mają teraz więcej nauki i obowiązków.

 


KRASNALE

krasnale1
krasnale kacik urodzinowy1
krasnale aktualnosci
krasnale ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information