Grupa VII –  „Tygryski” liczy 23 dzieci, w tym 10 chłopców i 13 dziewczynek. Jest to grupa jednorodna –trzylatki. To ich pierwszy rok w przedszkolu!

W sierpniu dzieci uczęszczały na Dni adaptacyjne. Częstymi zabawkami chłopców są samochody i klocki różnego rodzaju, zaś dziewczynki zdecydowanie wolą zabawy w kąciku domowym i kąciku lalek. Chętnie oglądają książeczki i kolorują. Zawiązują się już przyjaźnie, chętnie uczestniczą w zabawach organizowanych przez nauczycielki z elementem ruchu i śpiewu.
Grupę prowadzą Panie: Joanna Serowska, Jolanta Drążek i Danuta Tomczyk, a pomaga im –  Pani Elżbieta Kuciej.

TYGRYSKI 600 x 450

Grupa VII –  „Tygryski” liczy 23 dzieci, w tym 10 chłopców i 13 dziewczynek. Jest to grupa jednorodna –trzylatki. To ich pierwszy rok w przedszkolu!

Grupę prowadzą Panie: Joanna Serowska, Jolanta Drążek i Danuta Tomczyk, a pomaga im –  Pani Elżbieta Kuciej.

gr tygryski1
tyg urodziny1