baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa VII –  „Tygryski” liczy 23 dzieci, w tym 10 chłopców i 13 dziewczynek. Jest to grupa jednorodna –trzylatki. To ich pierwszy rok w przedszkolu!


 W sierpniu dzieci uczęszczały na Dni adaptacyjne. Częstymi zabawkami chłopców są samochody i klocki różnego rodzaju, zaś dziewczynki zdecydowanie wolą zabawy w kąciku domowym i kąciku lalek. Chętnie oglądają książeczki i kolorują. Zawiązują się już przyjaźnie, chętnie uczestniczą w zabawach organizowanych przez nauczycielki z elementem ruchu i śpiewu.
Grupę prowadzą Panie: Joanna Serowska, Jolanta Drążek i Danuta Tomczyk, a pomaga im –  Pani Elżbieta Kuciej.

TYGRYSKI 600 x 450

Grupa VII –  „Tygryski” liczy 23 dzieci, w tym 10 chłopców i 13 dziewczynek. Jest to grupa jednorodna –trzylatki. To ich pierwszy rok w przedszkolu!

 W sierpniu dzieci uczęszczały na Dni adaptacyjne. Częstymi zabawkami chłopców są samochody i klocki różnego rodzaju, zaś dziewczynki zdecydowanie wolą zabawy w kąciku domowym i kąciku lalek. Chętnie oglądają książeczki i kolorują. Zawiązują się już przyjaźnie, chętnie uczestniczą w zabawach organizowanych przez nauczycielki z elementem ruchu i śpiewu.

Grupę prowadzą Panie: Joanna Serowska, Jolanta Drążek i Danuta Tomczyk, a pomaga im –  Pani Elżbieta Kuciej.

 

gr tygryski1
tyg urodziny1
tyg aktu1
tyg oglo1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information