baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa V nazywa się Piątaki, liczy 25 osób. Do szkolnej zerówki  odeszły 3 osoby: Krzyś, Mateusz i Wiktor a  doszedł nowy chłopczyk Filip.  Dzieci chętnie wróciły do przedszkola, z wypiekami na twarzach opowiadały o wakacjach,; sporo urosły. Zadeklarowały, że będą gorliwie poznawać nowe rzeczy, ochoczo   uczestniczyć w spacerach i wycieczkach oraz brać aktywny udział w zajęciach.
Ten rok, to już ostatni - przed pierwszym dzwonkiem w szkole! Tak samo jak ta grupa - to ostatnia zerówka w historii naszego przedszkola!

 

PIATAKI 600 x 450

 

piataki1
kacik urodzinowy piataki1
aktualnosci piataki
ogloszenia piataki1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information