baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaLEŚNE LUDKI TO MY!!!!


     To już trzeci rok naszego uczęszczania do przedszkola i jesteśmy już „prawie” najstarszą grupą w przedszkolu!!! Jest nas wszystkich 25, w tym 16 chłopców i 9 dziewczynek. Grupa Leśnych Ludków to dzieci aktywne, które chętnie uczestniczą w zajęciach proponowanych im przez nauczycielki. Chętnie poznają nowe miejsca i wiele wynoszą z podróży zarówno tych rzeczywistych jak i tych które poznają tylko z kart książek. Dzieci wędrując po „magicznych krainach” uczą się bycia aktywnym i otwartym w stosunku do ludzi i świata, działania w zespole, doświadczają sposobów wyrażania i rozpoznawania własnych emocji, uczą się samodzielności. Ulubione zajęcia chłopców to zabawy konstrukcyjne oraz wyścigi samochodami, wśród nich można także wyłonić drużynę piłkarską. Dziewczynki chętnie bawią się w kąciku lalek oraz w domkach, lubią kolorować i wycinać. „Leśne ludki” chętnie uczestniczą w różnych zabawach proponowanych przez panie: Panią Ewę Żyłak i Panią Ewelinę Zawadzką. Pomaga im Pani Anna Łupińska.

Leśne Ludki 600 x 450

 

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1


Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information