LEŚNE LUDKI TO MY!!!!

To już trzeci rok naszego uczęszczania do przedszkola i jesteśmy już „prawie” najstarszą grupą w przedszkolu!!! Jest nas wszystkich 25, w tym 16 chłopców i 9 dziewczynek. Grupa Leśnych Ludków to dzieci aktywne, które chętnie uczestniczą w zajęciach proponowanych im przez nauczycielki. Chętnie poznają nowe miejsca i wiele wynoszą z podróży zarówno tych rzeczywistych jak i tych które poznają tylko z kart książek. Dzieci wędrując po „magicznych krainach” uczą się bycia aktywnym i otwartym w stosunku do ludzi i świata, działania w zespole, doświadczają sposobów wyrażania i rozpoznawania własnych emocji, uczą się samodzielności. Ulubione zajęcia chłopców to zabawy konstrukcyjne oraz wyścigi samochodami, wśród nich można także wyłonić drużynę piłkarską. Dziewczynki chętnie bawią się w kąciku lalek oraz w domkach, lubią kolorować i wycinać. „Leśne ludki” chętnie uczestniczą w różnych zabawach proponowanych przez panie: Panią Ewę Żyłak i Panią Ewelinę Zawadzką. Pomaga im Pani Anna Łupińska.

Leśne Ludki 600 x 450

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1