TO MY – SKRZATY – Grupa II (2013-2014)

„To my, dzieciaki z drugiej grupy „SKRZATY”. Mamy cztery lata, do przedszkola uczęszczamy już drugi rok. W naszej grupie jest dwadzieścia pięcioro dzieci (trzynastu chłopców, dziewczynek – dwanaście). Nadal opiekę wychowawczo-dydaktyczną sprawują nad nami:  p. Iwona Włodarczyk, p. Stasia Ziółek, a posiłki nam podaje i dba o czystość w naszym otoczeniu p. Krysia Dalecka.

Prawie każdy z nas ma ulubionego przyjaciela, ulubioną przyjaciółkę z którymi z radością spotkaliśmy się po wakacjach. Lubimy się razem bawić, tańczyć, śpiewać oraz spędzać czas na świeżym powietrzu”.

DSC03246 600 x 450

skrzaty1