baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY – MISIAKI – Grupa I (2013-2014)

Jest nas dwadzieścia czworo- wesołych dziewczynek i chłopaków (  z przewagą płci męskiej). Mamy po trzy lub cztery lata. Choć to nasz pierwszy rok w przedszkolu, to już czujemy się  dość dobrze razem, z rzadka tylko popłakując. Poznajemy się nawzajem, starsi pomagają młodszym, podejmujemy wspólne zabawy, uczymy się samodzielności, poznajemy świat. Uwielbiamy jeździć autkami po naszej sali, urządzać przyjęcia w kąciku domowym, budować z klocków, bawić się układankami i mozaikami. Lubimy też wychodzić  na podwórko i do  sali gimnastycznej na wesołe zabawy ruchowe. Choć najmłodsi w przedszkolu- jesteśmy bardzo dzielni!

Nauczycielki grupy: Małgorzata Machura i Bogumiła Wałpuska      Pani  Woźna - Teresa Brzózka


MISIAKI 600 x 450

misiaki1kacik urodzinowy misiakiaktualnosci misiakimisiaki ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information