baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY LEŚNE LUDKI (2012 - 2013)

 

To my – Grupa IV. Nazywamy się Leśne Ludki. Pracują z nami p. Irenka i p. Ela a pomaga p. Tereska.
Uczęszczamy do przedszkola trzeci rok, choć w nieco zmienionym składzie -€w tym roku szkolnym doszło do nas 2 nowych dzieci: Amelia i Mateusz. Grupa jest jednolita, liczy 27 osób; w tym 13 dziewczynek i 14 chłopców.

Bardzo spodobała się nam nowa sala. Chętnie przychodzimy do swej grupy, a niektórzy uważają nawet, że rodzice przychodzą po nich za wcześnie. Chętne wykonujemy różne zadania, karty pracy w kolorowych książeczkach. Leśne Ludki wybrały sobie kolejny raz piątek jako swój ulubiony dzień - Dzień Zabawek.

 

lesneludki

ludki1kacik urodzinowy ludkiludki aktualnosciludki odloszenia1


Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information