baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTo my szuwarki Grupa VIII (2012- 2013)

Jesteśmy grupą 5-6 latków, do której uczęszcza 9 dziewczynek i 10 chłopców. Przygotowujemy się do szkoły, dlatego chętnie uczestniczymy w zajęciach. Zdobywamy wiadomości o najbliższym środowisku, zdrowym odżywianiu. Uczymy się jak dbać o przyrodę, pogłębiamy wiedzę o swojej Ojczyźnie. Chętnie wcielamy się w rolę małego artysty.

Uczęszczamy do przedszkola położonego wśród pięknych lasów, nad jeziorem Krzywym. Dzięki tym warunkom mamy bezpośredni kontakt z przyrodą, obserwujemy życie zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Jesteśmy bardzo wesołą i energiczną grupą. Lubimy się razem bawić, uczestniczyć w zabawach ruchowych. Nasze zabawy bacznie obserwują i czuwają nad naszym bezpieczeństwem nasze Panie: Pani Irenka i Pani Ala. Pomaga nam P. Asia, która bardzo dba o nasze brzuchy, by nie były głodne. Uwielbiamy zajęcia rytmiczne z P. Jolą, na których rozwijamy umiejętności wokalno-taneczne.

 

szuwarki

grupa sz1
kacik urodzinowy szuwarki
aktualnosci szuwarek1
ogloszenia szuwarki

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information