TO MY - ŻABKI - Grupa VII (2012 - 2013)

W naszej grupie "Żabek" jest nas 17 –  dziewięć dziewczynek i ośmioro chłopców. Wśród nas są dzieci trzyletnie- (a jest nas dziesięcioro!) i dzieci czteroletnie (nas jest siedmioro!).

W tym roku do grupy dołączyły nowe Żabki. Dzięki temu nasza załoga stała się jeszcze lepsza- mądrzejsza, zabawniejsza, jeszcze bardziej energiczna.
Każdego dnia jesteśmy gotowi na nowe przygody, uwielbiamy zabawy w naszym ogrodzie oraz spacery (byle nie za długie...). Ciekawi nas wszystko zawsze i wszędzie - dlatego zadajemy naszym Paniom niezliczoną liczbę pytań. Najbardziej na świecie lubimy naszą salę i nasze zabawki- i wspólną nimi zabawę oczywiście.

W ciągu dnia opiekują się nami Pani Ania i Pani Kamila a także Pani Emilka

zabki