TO MY -BRATKI!

To już czwarty rok naszego uczęszczania do przedszkola i godnie nosimy miano „starszaków”- jesteśmy zaradni, sprawni, samodzielni, dużo wiemy o otaczającym nas świecie. Bardzo lubimy spacery i wycieczki, zabawy konstrukcyjne i badawcze,  matematyczne zabawy z muzyką, malowanie, wycinanie. Uwielbiamy także słuchać baśni i legend, a jeszcze bardziej-  historii prawdziwych , które przydarzyły się  naszym rówieśnikom. W  wolnym od zajęć czasie- bawimy się klockami, gramy w gry, krzątamy się w sklepiku i kąciku domowym. Wśród dwudziestu siedmiorga dzieci są utalentowani przyszli piłkarze, przyrodnicy, tancerki, naukowcy, malarze...Chętnie współpracujemy w pracy i zabawie, pomagamy sobie nawzajem w potrzebie i choć różnimy się charakterami i temperamentami- dobrze nam razem, o czym świadczy nazwa naszej grupy!

Nauczycielki grupy: Małgorzata Machura i Joanna Serowska      Pani  Woźna - Diana Gwiazda

bratki

piataki1