baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY - KRASNALE - Grupa III (2012 - 2013)

Grupa III „Krasnale” liczy 25 dzieci, w tym 16 chłopców i 9 dziewczynek. Do przedszkola uczęszczają już drugi rok, z wyjątkiem jednego chłopca, który dołączył do grupy po wakacjach. Ulubione zajęcia chłopców, to różnego rodzaju zabawy konstrukcyjne, których efektem często jest tor wyścigowy i garaże dla samochodów. Dziewczynki zdecydowanie wolą zabawy w kąciku lalek, gdzie wcielają się w role członków rodziny. Chętnie kolorują i układają puzzle. „Krasnale” bardzo lubią zabawy w kole z elementem ruchu i śpiewu, proponowane przez ich panie: Pani Ewę Żyłak, Pani Danutę Tomczyk i Pani Jolantę Drążek. Pomaga im Pani Anna Łupińska.

 

 

krasnale

 

krasnale1
krasnale kacik urodzinowy1
krasnale aktualnosci
krasnale ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information