baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaGrupa II Skrzaty liczy 25 dzieci : 17 chłopców i 8 dziewczynek. W tym roku doszło do nas dwoje nowych dzieci: chłopiec i dziewczynka. Reszta dzieci to Misiaki z tamtego roku. Po wakacjach dzieci są trochę pobudzone i zapominają o zasadach nauczonych w tamtym roku. Mamy jednak nadzieję, że wszystko wróci do normy. Skrzaty są pełne zapału i chętnie podejmują różnorodne działania także te w książkach. Są starsze i ciekawsze świata i z zajęciami dydaktycznymi nie ma żadnych problemów. Musimy popracować trochę nad zachowaniem i regułami panującymi w grupie.


skrzaty

skrzaty1
skrzaty koacik urodzinowy1
skrzaty aktualnosci
skrzaty ogloszenia

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information