Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki  w Olsztynie mieści się w spokojnej, cichej dzielnicy Dajtki na  ulicy Kłosowej 23A
W bezpośrednim sąsiedztwie placówki znajduje się duży kompleks leśny, który dostrzegamy już z okien przedszkola oraz piękne jeziora. Bliskość przyrody, szum fal, śpiew ptaków wszystko to czyni pobyt   w przedszkolu atrakcyjnym i sprzyjającym  wszechstronnemu rozwojowi wychowanków.

Przedszkole dysponuje bardzo dobrą bazą lokalową. Do dyspozycji dzieci są  sale  zabaw, przestronna szatnia, sala gimnastyczna, sala Doświadczania Świata, gabinet logopedyczny, teatralny.  Prawdziwa dumą placówki jest ogród przedszkolny, który po prostu trzeba zobaczyć.

misiaki1
skrzaty1