baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkola Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki  w Olsztynie mieści się w spokojnej, cichej dzielnicy Dajtki na  ulicy Kłosowej 23A
W bezpośrednim sąsiedztwie placówki znajduje się duży kompleks leśny, który dostrzegamy już z okien przedszkola oraz piękne jeziora. Bliskość przyrody, szum fal, śpiew ptaków wszystko to czyni pobyt   w przedszkolu atrakcyjnym i sprzyjającym  wszechstronnemu rozwojowi wychowanków.

Przedszkole dysponuje bardzo dobrą bazą lokalową. Do dyspozycji dzieci są  sale  zabaw, przestronna szatnia, sala gimnastyczna, sala Doświadczania Świata, gabinet logopedyczny, teatralny.  Prawdziwa dumą placówki jest ogród przedszkolny, który po prostu trzeba zobaczyć.

 

misiaki1
skrzaty1
krasnale1
ludki1
piataki1
biedronka1
gr tygryski1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information