baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkola



   ROK  SZKOLNY  2017/2018

     HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  DODATKOWYCH

 

Rodzaj zajęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Balet

15.00-15.30

sala gimnastyczna

 

 

 

 

Tańce

 

15.30-16.00    sala gimnastyczna

 

 

 

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki

 

 

15.00-15.30      sala gimnastyczna

 

15.00-15.30      sala gimnastyczna

Robotyka

 

 

15.00-15.30 gabinet edukacyjny

 

 

Szachy

 

 

 

15.00-15.30

15.30-16.00 gabinet edukacyjny

 

 

Zajęcia prowadzą:

 

Balet: Beata Kulgajuk Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy

Tańce: Natalia Jaszczanin Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy

Gimastyka: Aneta Rymian Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych Grażyna Grudzień

Warsztaty z klocków konstrukcyjnych Robotyka: instruktorzy Robolandia Michał Gardziejewski

Szachy: Tomasz Baturo- instruktor szachowy „Bystry Krzyś Szachy”

#####################################################                                 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH   (dodatkowo płatnych ) 2016/2017

         

Poniedziałek

Wtorek

 

Środa

Czwartek

Piątek

 

         Tańce

 

 

  

   15:30 – 16:00

(s. gimnastyczna)

 

 

 

 

 

 

 

           Balet

 

 

 

     15:15 – 15:45

(s. gimnastyczna)

 

 

 

   Warsztaty z        

       klocków    

   konstrukcyjnych      

     ROBOTYKA

 

     16:00 – 16:30  

 

(s. gimnastyczna)    

  

 

 

 

 

 

Logopedia dz. 5-6 l.

 

         zajęcia

       bezpłatne

     9:00 – 12:00

             lub

     12:00 – 15:00

zmiany tygodniowe

( gab. logopedyczny )

 

     9:00 – 12:00

             lub

     12:00 – 15:00

zmiany tygodniowe

( gab. logopedyczny )

 

 

 

Logopedia dz. 4-l.

 

       zajęcia

     bezpłatne

 

   10:00 – 11:30

         lub

     12:00- 13:30

   zmiany co dwa  

       tygodnie

 

   10:00 – 11:30

           lub

     12:00- 13:30

   zmiany co dwa    

         tygodnie

 

 

Tańce: Natalia Jaszczanin Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy

Balet: Beata Kulgajuk Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy

Warsztaty z klocków konstrukcyjnych: Michał Gardziejewski ( organizator )

Logopedia dz. 5-6 letnie: Janina Kiłyk

Logopedia dz. 4 letnie: P. Ewa Żyłak

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

                   Z A J Ę C I A  P O K A Z O W E    B A L E T   i   T A Ń C E

 

                       dla wszystkich zainteresowanych rodziców i dzieci

 

                     odbędą się w  ŚRODĘ 28 WRZEŚNIA 2016 r. OD GODZ. 15:15

 

                                w sali gimnastycznej przedszkola.

 

########################################

Na gruncie obecnego stanu prawnego

  zajęcia dodatkowe, dodatkowo płatne przez Rodziców, mogą być organizowane w przedszkolu po zakończeniu przez dziecko zajęć wychowania przedszkolnego, tj. po zadeklarowanej godzinie pobytu dziecka w przedszkolu: Propozycja zajęć dodatkowych, dodatkowo płatnych przez Rodziców w roku szkolnym 2015/2016 jest następująca:

•    język angielski – 2 x w tygodniu
     Zajęcia trwają 30min.    
       – prowadzenie P. Agnieszka Nowowiejska.

•    tańce –1 x w tygodniu.
   - prowadzenie P. Natalia Jaszczanin Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy
 
•    balet  -  1 x w tygodniu. Zajęcia trwają 30 min.
    - prowadzenie P. Beata Kulgajuk  Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy


•    warszaty z klocków konstrukcyjnych  – 1 x w tygodniu 
     -  prowadzenie P.  Michał Gardziejewski

 

Rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko uczestniczyło  w zajęciach dodatkowych,
proszę o wypełnienie DEKLARACJI., znajdującej się w Sekretariacie.

Wypełnione deklaracje należy składać w SEKRETARIACIE.
        

misiaki1
skrzaty1
krasnale1
ludki1
piataki1
biedronka1
gr tygryski1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information