baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTo my szuwarki Grupa VIII

Nasza grupa, to starszaki. Chodzimy do przedszkola, które znajduje się w pięknie położonym Łupstychu, nad jeziorem Krzywym. Stąd nazwa naszej grupy – „SZUWARKI”. Jesteśmy bardzo energiczną i wesołą grupą, do której uczęszcza 10 dziewczynek i 9 chłopców.
Stanowimy zgrany zespół, chętnie razem bawimy się (w sali i na podwórku). Wiele radości sprawia nam rysowanie i malowanie farbami, lubimy śpiewać piosenki i tańczyć. Jesteśmy ciekawi świata i dlatego chętnie uczymy się nowych rzeczy.
Opiekują się nami Panie: Irena Łotach i Alicja Walczak, a pomaga im Pani Joanna Masłowska

szuwarki grupa

grupa sz1
kacik urodzinowy szuwarki
aktualnosci szuwarek1
ogloszenia szuwarki

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information