TO MY ŻABKI

Żabki, to my! Najmłodsze dzieci – cztero i trzylatki. Chociaż nasze przedszkole mieści się na ulicy Kłosowej, my codziennie rano przybywamy do Łupstycha na ul. Czapli 2.
Jest nas wszystkich piętnaścioro – 6 dziewczynek i 9 chłopców.. Wśród nas są dzieci, które do przedszkola chodzą pierwszy rok (a jest ich ośmioro), oraz dzieci, które pierwsze doświadczenia z edukacją przedszkolną mają już za sobą.
Jesteśmy bardzo rozśpiewaną i ruchliwą grupą. Najbardziej lubimy zabawy w naszej sali i na placu zabaw. Bardzo cieszymy się , gdy wychodzimy na spacery. Ciekawskie z nas Żabki, więc interesujemy się wszystkim, co można usłyszeć, zobaczyć, poczuć.
Niezgorsi z nas też artyści – uwielbiamy malować, rysować, lepić, budować tańczyć, śpiewać a nawet grać role aktorski – wyobraźni na pewno nam nie zabraknie.
Opiekują się nami Panie: Anna Banaszek i Kamila Łotach, a pomaga im Pani Emilia Zapadka

grupa zabki

zabki1