TO MY BIEDRONKI

Grupa VI - Biedronki– liczy 22 dzieci , w tym 11 - stu chłopców i 11-ście dziewczynek. Wśród nas jest 21 dzieci 6-letnich i jedno dziecko 5-letnie. Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Lubimy budować konstrukcje z klocków, układać puzzle, wszelkiego rodzaju gry stolikowe. Dziewczynki bawią się w kąciku fryzjerskim, kucharskim, w sklepiku, w kąciku dla lalek. Bardzo chętnie rysujemy, lepimy, malujemy, wycinamy – zabawy plastyczne uwielbiamy. Z przyjemnością tańczymy i śpiewamy o żadnych uroczystościach nigdy nie zapominamy. Każde z nas jest inne – są wśród nas śmieszki, płaczki, mądrale, łobuzy itd. – i chociaż wśród nas tyle charakterków jest, to razem ze sobą nam dobrze jest. Wszyscy bardzo się przyjaźnimy i zgraną grupę tworzymy.

Grupa biedronki

biedronka1