TO MY - KRASNALE - Grupa III

Prowadzi ją p. Irenka i p. Ela a pomaga p. Tereska. Dzieci uczęszczają do przedszkola już drugi rok, choć obecnie są w nieco zmienionym składzie – odszedł Czarek (wyprowadził się do innego miasta) i Kubuś (przeszedł do IV grupy). Doszedł do nas Wojtek, którego starszy brat jest absolwentem naszego przedszkola. Grupa jest jednolita – wszystkie dzieci to rocznik 2007, z przewagą dziewczynek ale tylko o 1!
Dzieci łatwo się zaaklimatyzowały w nowej sali, chętnie przychodzą do swej grupy a niektóre z nich nie chcą wcale odchodzić do domu! Krasnale mają swoje ulubione 2 dni – środę - Dzień Tortów i piątek – Dzień Zabawek.

grupaIII krasnale

krasnale1