baner przedszkole2

 

baner przdszkole8

 

baner przdszkole4

niezapominajki


Rekrutacja do przedszkolaTO MY - KRASNALE - Grupa III

Prowadzi ją p. Irenka i p. Ela a pomaga p. Tereska. Dzieci uczęszczają do przedszkola już drugi rok, choć obecnie są w nieco zmienionym składzie – odszedł Czarek (wyprowadził się do innego miasta) i Kubuś (przeszedł do IV grupy). Doszedł do nas Wojtek, którego starszy brat jest absolwentem naszego przedszkola. Grupa jest jednolita – wszystkie dzieci to rocznik 2007, z przewagą dziewczynek ale tylko o 1!
Dzieci łatwo się zaaklimatyzowały w nowej sali, chętnie przychodzą do swej grupy a niektóre z nich nie chcą wcale odchodzić do domu! Krasnale mają swoje ulubione 2 dni – środę - Dzień Tortów i piątek – Dzień Zabawek.

grupaIII krasnale

 

krasnale1
krasnale kacik urodzinowy1
krasnale aktualnosci
krasnale ogloszenia1

Nasza strona wykorzystuje mechanizm plików cookies. W plikach cookies zapisujemy informacje służące do prawidłowego działania funkcjonalności strony, w celach reklamowych i statystycznych.

Akceptuję mechanizm cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information